У првом кругу се игра једнокружни бод систем. У наредну фазу пласираће се прве две екипе из сваке групе као и 4 (четири) најбоље трећепласиране екипе. Наредна фаза је 1/8 финала (поражена екипа испада са турнира). У случају да се у 1/8 финала сретну екипе које су већ биле у истој групи (нпр. А1 и 1Н3) ТДК турнира задржава право да направи корекцију и заротира најбоље трећепласиране екипе. Након 1/8 финала игра се ¼ финале, ½ финале (поражене екипе испадају са турнира). Поражене екипе из полуфинала играју за 3. место док се победници састају у финалној утакмици.
(1 Н3 = најбоље трећепласирана екипа; 2 Н3 = друга трећепласирана екипа; 3 Н3= трећа
трећепласирана екипа; 4 Н3 = четврта трећепласирана екипа)
Р А С П О Р Е Д У Т А К М И Ц А
СУБОТА 24.06.
19,15 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12 | 4 | 0 |
19,45 | ПЕТЛИЋИ КУГЛАНА “BOWLING” – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС | 1 | 0 |
20,15 | СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ | ||
20,30 | СЕНИОРИ (1) ЕВРОПА КОМЕРЦ – ФК „СЛОГА“ | 6 | 0 |
21,30 | СЕНИОРИ (2) КЈП ИЗВОР – ЈУГИ РАНОВАЦ | 5 | 1 |
НЕДЕЉА 25.06.
18,30 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 – СТР ЗРМАЊА | 0 | 1 |
19,00 | ПИОНИРИ ФОТО СТУДИО ТИГАР – СУВИ ТАXИ | 0 | 2 |
19,30 | СЕНИОРИ (3) БЕТОН ЖДРЕЛО – ТР ДРАГОСЛАВ СТОЈКОВИЋ СД. | 0 | 9 |
20,30 | СЕНИОРИ (4) СПОРТСКИ ЦЕНТАР – ДеШпед | 1 | 5 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ РЕЛИ АУТО – УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТРОВАЧКОГ ФУД. | 2 | 3 |
22,30 | СЕНИОРИ (5) АГРОЦЕНТАР – ФК „ТРГОВАЧКИ“ | 2 | 0 |
ПОНЕДЕЉАК 26.06.
18,30 | ПИОНИРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС – КЛУБ 64 | 0 | 5 |
19,00 | Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2007 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *08 | 6 | 0 |
19,30 | СЕНИОРИ (6) ЗЛАТНИК – ГАЛЕНИКА | 0 | 2 |
20,30 | ВЕТЕРАНИ ИНДЕКС ТУРС – ФРЕОН | 7 | 3 |
21,30 | СЕНИОРИ (7) ГАС ТАXИ – ФК „ПЕТАР ДОБРЊАЦ“ | 10 | 5 |
22,30 | СЕНИОРИ (8) КЛУБ 64 & МЕЊ. ВРАБАЦ – ЈЕНИЋ | 5 | 4 |
УТОРАК 27.06.
18,30 | ПЕТЛИЋИ ЕВРОПА КОМЕРЦ – ЕВРО МЛИН | 0 | 0 |
19,00 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10 | 5 | 0 |
19,30 | ВЕТЕРАНИ ИНДЕКС ТУРС – АГРО ВЕСНА | 3 | 2 |
20,30 | СЕНИОРИ (9) СК СОКЕР – ГРЕЕН | 7 | 3 |
21,30 | СЕНИОРИ (10) СИМИЋ ПЕТРОЛ – КМФ БЕОГРАД | 3 | 2 |
22,30 | КАДЕТИ ФК „СЛОГА“ БУРОВАЦ – СТР БАНЕ | 0 | 5 |
СРЕДА 28.06.
19,00 | КОЛИБРИ СТР ЗРМАЊА – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10 | 4 | 1 |
19,30 | СЕНИОРИ (11) ЕУРО МЛИН – ФК ЂЕРДАП | 3 | 0 |
20,30 | СЕНИОРИ (12) ДИРЕК. ЗА ОМЛ. И СПОРТ – ПЕК. МИЛАНОВИЋ | 3 | 3 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ ЗЕВС & ТЕХНО САША – БУЦА & ДРУГАРИ | 2 | 3 |
22,30 | СЕНИОРИ (13) ФК „СЛОГА“ – ТР ДРАГОСЛАВ СТОЈКОВИЋ СД. | 3 | 5 |
ЧЕТВРТАК 29.06.
18,30 | Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2008 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *08 | 4 | 1 |
19,00 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10 | 0 | 3 |
19,30 | СЕНИОРИ (14) ЕВРОПА КОМЕРЦ – БЕТОН ЖДРЕЛО | 12 | 2 |
20,30 | ВЕТЕРАНИ АГРО ВЕСНА – ЗЕВС & ТЕХНО САША | 1 | 3 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТ. ФУД. – БУЦА & ДРУГАРИ | 1 | 3 |
22,30 | СЕНИОРИ (15) ЈУГИ РАНОВАЦ – ДеШпед | 4 | 5 |
ПЕТАК 30.06.
18,30 | КАДЕТИ МПС СИСТЕМ – ФК „РУДАР“ СТАМНИЦА | 12 | 0 |
19,15 | СЕНИОРИ (16) КЈП ИЗВОР – СПОРТСКИ ЦЕНТАР | 4 | 5 |
20,15 | ВЕТЕРАНИ ФРЕОН – ЗЕВС & ТЕХНО САША | 3 | 11 |
21,15 | СЕНИОРИ (17) ФК „ТРГОВАЧКИ“ – ГАЛЕНИКА | 2 | 3 |
22,15 | СЕНИОРИ (18) АГРОЦЕНТАР – ЗЛАТНИК | 3 | 0 |
СУБОТА 01.07.
19,00 | ПИОНИРИ СУВИ ТАXИ – КЛУБ 64 | 3 | 7 |
19,30 | СЕНИОРИ (19) ФК „ПЕТАР ДОБРЊАЦ“ – ЈЕНИЋ | 3 | 10 |
20,30 | СЕНИОРИ (20) ГАС ТАXИ – КЛУБ 64 & МЕЊ. ВРАБАЦ | 4 | 4 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ РЕЛИ АУТО – ИНДЕКС ТУРС | 3 | 0 |
22,30 | СЕНИОРИ (21) ГРЕЕН – КМФ БЕОГРАД |
НЕДЕЉА 02.07.
18,30 | Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *07 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2007 | 1 | 5 |
19,00 | ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС – Еуро Млин | 0 | 0 |
19,30 | ВЕТЕРАНИ ЗЕВС & ТЕХНО САША – РЕЛИ АУТО | ||
20,30 | СЕНИОРИ (22) СК СОКЕР – СИМИЋ ПЕТРОЛ | 3 | 1 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ БУЦА & ДРУГАРИ – АГРО ВЕСНА | 5 | 3 |
22,30 | СЕНИОРИ (23) ФК „ЂЕРДАП“ – ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ | 4 | 12 |
ПОНЕДЕЉАК 03.07.
18,15 | ПИОНИРИ ФОТО СТУДИО ТИГАР – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС | 0 | 3 |
18,45 | КАДЕТИ ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ – ФК „СЛОГА“ БУРОВАЦ | 3 | 4 |
19,30 | СЕНИОРИ (24) ЕУРО МЛИН – ДИР. ЗА ОМЛ. И СПОРТ | 5 | 3 |
20,30 | СЕНИОРИ (25) БЕТОН ЖДРЕЛО – ФК „СЛОГА“ | 6 | 6 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ ИНДЕКС ТУРС – УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУДБАЛА | 8 | 2 |
22,30 | СЕНИОРИ (26) ТР ДРАГОСЛАВ СТОЈКОВИЋ СД. – ЕВРОПА КОМЕРЦ | 3 | 2 |
УТОРАК 04.07.
18,30 | Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *07 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2008 | 0 | 1 |
19,00 | ПЕТЛИЋИ КУГЛАНА “БОWЛИНГ” – ЕВРОПА КОМЕРЦ | 1 | 0 |
19,30 | СЕНИОРИ (27) СПОРТСКИ ЦЕНТАР – ЈУГИ РАНОВАЦ | 7 | 1 |
20,30 | ВЕТЕРАНИ БУЦА & ДРУГАРИ – ФРЕОН | 3 | 0 |
21,30 | СЕНИОРИ (28) ДеШпед – КЈП ИЗВОР | 2 | 0 |
22,30 | СЕНИОРИ (29) ЗЛАТНИК – ФК „ТРГОВАЧКИ“ | 10 | 3 |
СРЕДА 05.07.
18,45 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 | 0 | 1 |
19,15 | СЕНИОРИ (30) ГАЛЕНИКА – АГРОЦЕНТАР | 4 | 4 |
20,15 | ВЕТЕРАНИ АГРО ВЕСНА – ФРЕОН | 6 | 3 |
21,15 | ВЕТЕРАНИ РЕЛИ АУТО – БУЦА & ДРУГАРИ | 7 | 3 |
22,15 | СЕНИОРИ (31) КЛУБ 64 & МЕЊ. ВРАБАЦ – ФК „П.ДОБРЊАЦ“ | 3 | 0 |
ЧЕТВРТАК 06.07.
18,45 | ПИОНИРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС – СУВИ ТАXИ | 1 | 2 |
19,15 | ВЕТЕРАНИ АГРО ВЕСНА – РЕЛИ АУТО | 3 | 5 |
20,15 | СЕНИОРИ (32) ЈЕНИЋ – ГАС ТАXИ | 3 | 3 |
21,15 | ВЕТЕРАНИ УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУДБАЛА – ФРЕОН | 6 | 4 |
22,15 | СЕНИОРИ (33) СИМИЋ ПЕТРОЛ – ГРЕЕН | 11 | 2 |
ПЕТАК 07.07.
18,15 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12 | 9 | 0 |
18,45 | КАДЕТИ “SQUARE” – МПС Систем | 0 | 2 |
19,30 | СЕНИОРИ (34) КМФ БЕОГРАД – СК СОКЕР | 3 | 5 |
20,30 | СЕНИОРИ (35) ДИР. ЗА ОМЛ. И СПОРТ – ФК „ЂЕРДАП“ | 8 | 4 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ ИНДЕКС ТУРС – ЗЕВС & ТЕХНО САША | 2 | 5 |
22,30 | СЕНИОРИ (36) ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ – ЕУРО МЛИН | 2 | 2 |
СУБОТА 08.07.
19,00 | Мл.ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2007 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2008 | 2 | 2 |
19,30 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12 – СТР ЗРМАЊА | 0 | 9 |
20,00 | КАДЕТИ СТР БАНЕ – ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ | 6 | 2 |
20,45 | СЕНИОРИ (37) 1/8 ФИНАЛА – ТП ДРАГОСЛВ СТОЈКОВИЋ-ЈЕНИЋ | 1 | 2 |
21,45 | ВЕТЕРАНИ БУЦА & ДРУГАРИ – ИНДЕКС ТУРС | 1 | 4 |
22,45 | СЕНИОРИ (38) 1/8 ФИНАЛА -СИМИЋ ПЕТРОЛ – ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ | 3 | 5 |
НЕДЕЉА 09.07.
19,00 | КОЛИБРИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09 | 1 | 1 |
19,30 | СЕНИОРИ (39) 1/8 ФИНАЛА – КЛУБ64 МЕЊ. ВРАБАЦ- ЗЛАТНИК | 4 | 2 |
20,30 | СЕНИОРИ (40) 1/8 ФИНАЛА – СК СОКЕР – ЕВРОПА КОМЕРЦ (2-2) | 3 | 6 |
21,30 | ВЕТЕРАНИ ЗЕВС & ТЕХНО САША – УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУД. | 2 | 3 |
22,30 | СЕНИОРИ (41) 1/8 ФИНАЛА ДЕШПЕД- ДИР.ЗА ОМЛАДИНУ И СПОРТ | 2 | 5 |
ПОНЕДЕЉАК 10.07.
19,00 | КОЛИБРИ СТР ЗРМАЊА – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09 | 0 | 0 |
19,30 | СЕНИОРИ (42) 1/8 ФИНАЛА – ГАЛЕНИКА – ГАС ТАКСИ | 1 | 3 |
20,30 | ВЕТЕРАНИ ФРЕОН – РЕЛИ АУТО | 0 | 3 |
21,30 | СЕНИОРИ (43) 1/8 ФИНАЛА АГРОЦЕНТАР – КМФ БЕОГРАД | 4 | 0 |
22,30 | СЕНИОРИ (44) 1/8 ФИНАЛА ЕУРОМЛИН – СПОРТСКИ ЦЕНТАР | 4 | 3 |
УТОРАК 11.07.
18,30 | Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *08 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *07 | 1 | 5 |
19,00 | ПЕТЛИЋИ ЕВРОПА КОМЕРЦ – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС | 3 | 0 |
19,30 | КАДЕТИ ФК „РУДАР“ СТАМНИЦА – “SQUARE” | 0 | 3 |
20,15 | ВЕТЕРАНИ УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУДБАЛА – АГРО ВЕСНА | 3 | 0 |
21,15 | СЕНИОРИ (45) ¼ ФИНАЛЕ – ЈЕНИЋ – ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ (2-2) | 5 | 4 |
22,15 | СЕНИОРИ (46) ¼ ФИНАЛЕ – КЛУБ 64 МЕЊ.ВРАБАЦ – ЕВРОПА КОМЕРЦ | 0 | 3 |
СРЕДА 12.07.
18,00 | ПИОНИРИ КЛУБ 64 – ФОТО СТУДИО ТИГАР | 3 | 0 |
18,30 | ПЕТЛИЋИ ЕУРО МЛИН – КУГЛАНА “BOWLING” | 0 | 0 |
19,00 | КОЛИБРИ ½ ФИНАЛЕ СТР ЗРМАЊА – ТРГОВАЧКИ СРМЕКС 10 | 5 | 0 |
19,30 | КОЛИБРИ ½ ФИНАЛЕ ТРГОВАКИ СРМЕКС 2009 – ТРГОВА СРМЕКС 09 | 4 | 0 |
20,00 | КАДЕТИ ½ ФИНАЛЕ СТР БАНЕ – СКВЕР (2-2) | 4 | 5 |
20,45 | КАДЕТИ ½ ФИНАЛЕ МПС СИСТЕМ- ФК СЛОГА БУРОВАЦ | 8 | 4 |
21,30 | СЕНИОРИ (47) ¼ ФИНАЛЕ ДИР.ЗА ОМЛА.И СПОРТ -ГАС ТАКСИ (2-2) | 4 | 6 |
22,15 | СЕНИОРИ (48) ¼ ФИНАЛЕ АГРО ЦЕНТАР – ЕУРО МЛИН (1-1) | 3 | 5 |
ЧЕТВРТАК 13.07.
18,30 | Мл. ПЕТЛИЋИ ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4 | ||
19,00 | Мл. ПЕТЛИЋИ ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3 | ||
19,30 | ПЕТЛИЋИ ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4 | ||
20,00 | ПЕТЛИЋИ ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3 | ||
20,30 | ПИОНИРИ ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4 | ||
21,00 | ПИОНИРИ ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3 | ||
21,30 | ВЕТЕРАНИ ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4 | ||
22,30 | ВЕТЕРАНИ ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3 |
ПЕТАК 14.07.
18,00 | КОЛИБРИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО | ||
18,30 | Мл. ПЕТЛИЋИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО | ||
19,00 | ПЕТЛИЋИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО | ||
19,30 | ПИОНИРИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО | ||
20,00 | КАДЕТИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО | ||
20,45 | ВЕТЕРАНИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО | ||
21,15 | СЕНИОРИ (49) ½ ФИНАЛЕ ПОБЕДНИК 45 – ПОБЕДНИК 46 | ||
22,15 | СЕНИОРИ (50) ½ ФИНАЛЕ ПОБЕДНИК 47 – ПОБЕДНИК 48 |
СУБОТА 15.07.
17,30 | КОЛИБРИ финале | ||
18,00 | Мл. ПЕТЛИЋИ финале | ||
18,30 | ПЕТЛИЋИ финале | ||
19,00 | ПИОНИРИ финале | ||
19,30 | КАДЕТИ финале | ||
20,15 | церемонија проглашења најбољих у млађим категоријама | ||
20,30 | ВЕТЕРАНИ финале | ||
21,20 | церемонија проглашења најбољих у категорији ветерана | ||
21,30 | СЕНИОРИ утакмица за 3. место поражени 49 – поражени 50 | ||
22,30 | СЕНИОРИ Ф И Н А Л Е победник 49 – победник 50 | ||
23,30 | церемонија проглашења најбољих у сениорској конкуренцији |