Турнир у малом фудбалу „Петровац на Млави 2017“

///Турнир у малом фудбалу „Петровац на Млави 2017“
Турнир у малом фудбалу „Петровац на Млави 2017“ 2017-08-11T11:54:19+00:00

У првом кругу се игра једнокружни бод систем. У наредну фазу пласираће се прве две екипе из сваке групе као и 4 (четири) најбоље трећепласиране екипе. Наредна фаза је 1/8 финала (поражена екипа испада са турнира). У случају да се у 1/8 финала сретну екипе које су већ биле у истој групи (нпр. А1 и 1Н3) ТДК турнира задржава право да направи корекцију и заротира најбоље трећепласиране екипе. Након 1/8 финала игра се ¼ финале, ½ финале (поражене екипе испадају са турнира). Поражене екипе из полуфинала играју за 3. место док се победници састају у финалној утакмици.

(1 Н3 = најбоље трећепласирана екипа; 2 Н3 = друга трећепласирана екипа; 3 Н3= трећа

трећепласирана екипа; 4 Н3 = четврта трећепласирана екипа)

 ПРОПОЗИЦИЈЕ И ПРАВИЛА ИГРЕ 

Р А С П О Р Е Д    У Т А К М И Ц А

СУБОТА                  24.06.

19,15 КОЛИБРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12  4  0
19,45 ПЕТЛИЋИ       КУГЛАНА  “BOWLING”  – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС  1  0
20,15 СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ
20,30 СЕНИОРИ (1)   ЕВРОПА КОМЕРЦ – ФК „СЛОГА“  6  0
21,30 СЕНИОРИ (2)   КЈП ИЗВОР – ЈУГИ РАНОВАЦ  5  1

 

НЕДЕЉА                25.06.

18,30 КОЛИБРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 – СТР ЗРМАЊА  0  1
19,00 ПИОНИРИ       ФОТО СТУДИО ТИГАР – СУВИ ТАXИ  0  2 
19,30 СЕНИОРИ (3)   БЕТОН ЖДРЕЛО – ТР ДРАГОСЛАВ СТОЈКОВИЋ СД.  0  9
20,30 СЕНИОРИ (4)   СПОРТСКИ ЦЕНТАР – ДеШпед    5
21,30 ВЕТЕРАНИ     РЕЛИ АУТО – УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТРОВАЧКОГ ФУД.  2  3
22,30 СЕНИОРИ (5)   АГРОЦЕНТАР – ФК „ТРГОВАЧКИ“  2  0

 

ПОНЕДЕЉАК         26.06.

18,30 ПИОНИРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС – КЛУБ 64  0  5
19,00 Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2007 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *08  6  0
19,30 СЕНИОРИ (6)   ЗЛАТНИК – ГАЛЕНИКА  0  2
20,30 ВЕТЕРАНИ     ИНДЕКС ТУРС – ФРЕОН  7  3
21,30 СЕНИОРИ (7)   ГАС ТАXИ – ФК „ПЕТАР ДОБРЊАЦ“  10  5
22,30 СЕНИОРИ (8)   КЛУБ 64 & МЕЊ. ВРАБАЦ – ЈЕНИЋ  5  4

 

УТОРАК                  27.06.

18,30 ПЕТЛИЋИ       ЕВРОПА КОМЕРЦ – ЕВРО МЛИН  0  0
19,00 КОЛИБРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10  5  0
19,30 ВЕТЕРАНИ     ИНДЕКС ТУРС – АГРО ВЕСНА  3  2
20,30 СЕНИОРИ (9)   СК СОКЕР – ГРЕЕН  7  3
21,30 СЕНИОРИ (10) СИМИЋ ПЕТРОЛ – КМФ БЕОГРАД  3  2
22,30 КАДЕТИ           ФК „СЛОГА“ БУРОВАЦ – СТР БАНЕ  0  5

 

СРЕДА                  28.06.

19,00 КОЛИБРИ       СТР ЗРМАЊА – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10  4  1
19,30 СЕНИОРИ (11) ЕУРО МЛИН – ФК ЂЕРДАП  3  0
20,30 СЕНИОРИ (12) ДИРЕК. ЗА ОМЛ. И СПОРТ – ПЕК. МИЛАНОВИЋ  3  3
21,30 ВЕТЕРАНИ     ЗЕВС & ТЕХНО САША – БУЦА & ДРУГАРИ  2  3
22,30 СЕНИОРИ (13) ФК „СЛОГА“ – ТР ДРАГОСЛАВ СТОЈКОВИЋ СД.  3  5

 

ЧЕТВРТАК             29.06.

18,30 Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2008 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *08  4
19,00 КОЛИБРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10  0  3
19,30 СЕНИОРИ (14) ЕВРОПА КОМЕРЦ – БЕТОН ЖДРЕЛО  12  2
20,30 ВЕТЕРАНИ     АГРО ВЕСНА – ЗЕВС & ТЕХНО САША  1  3
21,30 ВЕТЕРАНИ     УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТ. ФУД. – БУЦА & ДРУГАРИ  1  3
22,30 СЕНИОРИ (15) ЈУГИ РАНОВАЦ – ДеШпед  4  5

 

ПЕТАК                    30.06.

18,30 КАДЕТИ          МПС СИСТЕМ – ФК „РУДАР“ СТАМНИЦА  12  0
19,15 СЕНИОРИ (16) КЈП ИЗВОР – СПОРТСКИ ЦЕНТАР  4  5
20,15 ВЕТЕРАНИ     ФРЕОН – ЗЕВС & ТЕХНО САША  3 11 
21,15 СЕНИОРИ (17) ФК „ТРГОВАЧКИ“ – ГАЛЕНИКА  2  3
22,15 СЕНИОРИ (18) АГРОЦЕНТАР – ЗЛАТНИК  3  0

 

СУБОТА                  01.07.

19,00 ПИОНИРИ       СУВИ ТАXИ – КЛУБ 64  3  7
19,30 СЕНИОРИ (19) ФК „ПЕТАР ДОБРЊАЦ“ – ЈЕНИЋ  3  10
20,30 СЕНИОРИ (20) ГАС ТАXИ – КЛУБ 64 & МЕЊ. ВРАБАЦ  4  4
21,30 ВЕТЕРАНИ     РЕЛИ АУТО – ИНДЕКС ТУРС  3  0
22,30 СЕНИОРИ (21) ГРЕЕН – КМФ БЕОГРАД

 

НЕДЕЉА                02.07.

18,30 Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *07 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2007  1  5
19,00 ПЕТЛИЋИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС – Еуро Млин  0  0
19,30 ВЕТЕРАНИ     ЗЕВС & ТЕХНО САША – РЕЛИ АУТО
20,30 СЕНИОРИ (22) СК СОКЕР – СИМИЋ ПЕТРОЛ  3  1
21,30 ВЕТЕРАНИ     БУЦА & ДРУГАРИ – АГРО ВЕСНА  5  3
22,30 СЕНИОРИ (23) ФК „ЂЕРДАП“ – ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ  4  12

 

ПОНЕДЕЉАК                 03.07.

18,15 ПИОНИРИ       ФОТО СТУДИО ТИГАР – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС  0  3
18,45 КАДЕТИ          ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ – ФК „СЛОГА“ БУРОВАЦ  3  4
19,30 СЕНИОРИ (24) ЕУРО МЛИН – ДИР. ЗА ОМЛ. И СПОРТ  5  3
20,30 СЕНИОРИ (25) БЕТОН ЖДРЕЛО – ФК „СЛОГА“  6  6
21,30 ВЕТЕРАНИ     ИНДЕКС ТУРС – УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУДБАЛА  8  2
22,30 СЕНИОРИ (26) ТР ДРАГОСЛАВ СТОЈКОВИЋ СД. – ЕВРОПА КОМЕРЦ  3  2

 

УТОРАК                  04.07.

18,30 Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *07 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2008  0  1
19,00 ПЕТЛИЋИ       КУГЛАНА “БОWЛИНГ” – ЕВРОПА КОМЕРЦ  1  0
19,30 СЕНИОРИ (27) СПОРТСКИ ЦЕНТАР – ЈУГИ РАНОВАЦ  7  1
20,30 ВЕТЕРАНИ     БУЦА & ДРУГАРИ – ФРЕОН  3  0
21,30 СЕНИОРИ (28)  ДеШпед – КЈП ИЗВОР  2  0
22,30 СЕНИОРИ (29) ЗЛАТНИК – ФК „ТРГОВАЧКИ“  10  3

 

СРЕДА                   05.07.

18,45 КОЛИБРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009  0  1
19,15 СЕНИОРИ (30) ГАЛЕНИКА – АГРОЦЕНТАР  4  4
20,15 ВЕТЕРАНИ     АГРО ВЕСНА – ФРЕОН  6  3
21,15 ВЕТЕРАНИ     РЕЛИ АУТО – БУЦА & ДРУГАРИ  7  3
22,15 СЕНИОРИ (31) КЛУБ 64 & МЕЊ. ВРАБАЦ – ФК „П.ДОБРЊАЦ“  3  0

 

ЧЕТВРТАК             06.07.

18,45 ПИОНИРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС – СУВИ ТАXИ  1  2
19,15 ВЕТЕРАНИ     АГРО ВЕСНА – РЕЛИ АУТО  3  5
20,15 СЕНИОРИ (32) ЈЕНИЋ – ГАС ТАXИ  3  3
21,15 ВЕТЕРАНИ     УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУДБАЛА – ФРЕОН  6  4
22,15 СЕНИОРИ (33) СИМИЋ ПЕТРОЛ – ГРЕЕН  11  2

 

ПЕТАК                    07.07.

18,15 КОЛИБРИ    ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2009 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12  9  0
18,45 КАДЕТИ          “SQUARE” – МПС Систем  0  2
19,30 СЕНИОРИ (34) КМФ БЕОГРАД – СК СОКЕР  3  5
20,30 СЕНИОРИ (35) ДИР. ЗА ОМЛ. И СПОРТ – ФК „ЂЕРДАП“  8  4
21,30 ВЕТЕРАНИ     ИНДЕКС ТУРС – ЗЕВС & ТЕХНО САША  2  5
22,30 СЕНИОРИ (36) ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ – ЕУРО МЛИН  2  2

 

СУБОТА                    08.07.

19,00 Мл.ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2007 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2008  2  2
19,30 КОЛИБРИ       ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС 2011/12 – СТР ЗРМАЊА  0  9
20,00 КАДЕТИ          СТР БАНЕ – ЈЕДВА СМО СЕ СКУПИЛИ  6  2
20,45 СЕНИОРИ (37) 1/8 ФИНАЛА  – ТП ДРАГОСЛВ СТОЈКОВИЋ-ЈЕНИЋ  1  2
21,45 ВЕТЕРАНИ     БУЦА & ДРУГАРИ – ИНДЕКС ТУРС  1  4
22,45 СЕНИОРИ (38) 1/8 ФИНАЛА -СИМИЋ ПЕТРОЛ – ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ  3  5

 

НЕДЕЉА                09.07.

19,00 КОЛИБРИ    ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *10 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09  1
19,30 СЕНИОРИ (39) 1/8 ФИНАЛА – КЛУБ64 МЕЊ. ВРАБАЦ- ЗЛАТНИК  4
20,30 СЕНИОРИ (40) 1/8 ФИНАЛА – СК СОКЕР – ЕВРОПА КОМЕРЦ       (2-2)  3 6
21,30 ВЕТЕРАНИ     ЗЕВС & ТЕХНО САША  – УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУД.  2  3
22,30 СЕНИОРИ (41) 1/8 ФИНАЛА      ДЕШПЕД- ДИР.ЗА ОМЛАДИНУ И СПОРТ  2  5

 

ПОНЕДЕЉАК         10.07.

19,00 КОЛИБРИ       СТР ЗРМАЊА – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *09  0  0
19,30 СЕНИОРИ (42) 1/8 ФИНАЛА –  ГАЛЕНИКА – ГАС ТАКСИ  1  3
20,30 ВЕТЕРАНИ     ФРЕОН – РЕЛИ АУТО  0  3
21,30 СЕНИОРИ (43) 1/8 ФИНАЛА АГРОЦЕНТАР – КМФ БЕОГРАД  4  0
22,30 СЕНИОРИ (44) 1/8 ФИНАЛА ЕУРОМЛИН – СПОРТСКИ ЦЕНТАР  4  3

 

УТОРАК                  11.07.

18,30 Мл. ПЕТЛИЋИ ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *08 – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС *07  1  5
19,00 ПЕТЛИЋИ       ЕВРОПА КОМЕРЦ – ТРГОВАЧКИ & СРМЕКС  3  0
19,30 КАДЕТИ          ФК „РУДАР“ СТАМНИЦА – “SQUARE”  0  3
20,15 ВЕТЕРАНИ     УДРУЖЕЊЕ ВЕТЕРАНА ПЕТР. ФУДБАЛА – АГРО ВЕСНА  3  0
21,15 СЕНИОРИ (45) ¼ ФИНАЛЕ –  ЈЕНИЋ – ПЕКАРА МИЛАНОВИЋ (2-2)  5  4
22,15 СЕНИОРИ (46) ¼ ФИНАЛЕ – КЛУБ 64 МЕЊ.ВРАБАЦ – ЕВРОПА КОМЕРЦ  0  3

 

СРЕДА                   12.07.

18,00 ПИОНИРИ       КЛУБ 64 – ФОТО СТУДИО ТИГАР  3  0
18,30 ПЕТЛИЋИ       ЕУРО МЛИН – КУГЛАНА “BOWLING”  0  0
19,00 КОЛИБРИ       ½ ФИНАЛЕ СТР ЗРМАЊА – ТРГОВАЧКИ СРМЕКС 10  5  0
19,30 КОЛИБРИ       ½ ФИНАЛЕ ТРГОВАКИ СРМЕКС 2009 – ТРГОВА СРМЕКС 09  4  0
20,00 КАДЕТИ          ½ ФИНАЛЕ СТР БАНЕ –  СКВЕР                                                 (2-2)  4  5
20,45 КАДЕТИ          ½ ФИНАЛЕ МПС СИСТЕМ- ФК СЛОГА БУРОВАЦ  8  4
21,30 СЕНИОРИ (47) ¼ ФИНАЛЕ ДИР.ЗА ОМЛА.И СПОРТ -ГАС ТАКСИ      (2-2)  4  6
22,15 СЕНИОРИ (48)  ¼ ФИНАЛЕ  АГРО ЦЕНТАР – ЕУРО МЛИН                     (1-1)  3  5

 

ЧЕТВРТАК                   13.07.

18,30 Мл. ПЕТЛИЋИ ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4
19,00 Мл. ПЕТЛИЋИ ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3
19,30 ПЕТЛИЋИ       ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4
20,00 ПЕТЛИЋИ       ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3
20,30 ПИОНИРИ       ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4
21,00 ПИОНИРИ       ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3
21,30 ВЕТЕРАНИ     ПОЛУФИНАЛЕ А1 – А4
22,30 ВЕТЕРАНИ     ПОЛУФИНАЛЕ А2 – А3

 

ПЕТАК                    14.07.

18,00 КОЛИБРИ       УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО
18,30 Мл. ПЕТЛИЋИ УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО
19,00 ПЕТЛИЋИ       УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО
19,30 ПИОНИРИ       УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО
20,00 КАДЕТИ          УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО
20,45 ВЕТЕРАНИ     УТАКМИЦА ЗА 3. МЕСТО
21,15 СЕНИОРИ (49) ½ ФИНАЛЕ ПОБЕДНИК 45 – ПОБЕДНИК 46
22,15 СЕНИОРИ (50) ½ ФИНАЛЕ ПОБЕДНИК 47 – ПОБЕДНИК 48

 

СУБОТА                  15.07.

17,30 КОЛИБРИ               финале
18,00 Мл. ПЕТЛИЋИ         финале
18,30 ПЕТЛИЋИ              финале
19,00 ПИОНИРИ              финале
19,30 КАДЕТИ                 финале
20,15 церемонија проглашења најбољих у млађим категоријама
20,30 ВЕТЕРАНИ             финале
21,20 церемонија проглашења најбољих у категорији ветерана
21,30 СЕНИОРИ       утакмица за 3. место поражени 49 – поражени 50
22,30 СЕНИОРИ              Ф И Н А Л Е победник 49 – победник 50
23,30 церемонија проглашења најбољих у сениорској конкуренцији