У Београду на спортским теренима на Ади Циганлији 20, 21. и 22. септембра, у организацији Министарства спорта и Спортског савеза Србије, одржава се 13. Сајам спорта под слоганом „СПОРТ ЈЕ ЖИВОТ – ЖИВОТ ЈЕ СПОРТ“. Као и сваке године Спортски савез општине Петровац на Млави узео је учешће на сајму.
Данас је штанд нашег Спортског савеза посетио Немања Станојевић помоћник председника општине Петровац на Млави.
Најмлађи представници били су наши предшколци из Петровца на Млави и Каменова који су учествовали на такмичењу у овиру пројекта “Лига малих шампиона” у две дисциплине:
1. Буди брз и спретан
2. Трка на 20.000 mm
На сајму су учешће узели и млади рукометаши РК “Слога” из Петровца који су промовисали мини рукомет.
Наш трофејни спортиста Радиша Рале Милојковић испред Савеза Србије за обарање руке представио је на сајму спорта своје највеће трофеје у каријери.